Sielska agroturystyka w pobliżu Zamku Moszna

Zdecydowanie najlepiej odpoczywa mi się w obiektach noclegowych, które ulokowane są poza wielkimi miastami, w otoczeniu natury. Dziś chciałabym pokazać Wam nasze odkrycie jaką jest sielska agroturystyka w pobliżu Zamku Moszna 🙂

Sielski domek w pięknym otoczeniu

Po opuszczeniu pięknej twierdzy kierowaliśmy się do Burgrabic. To właśnie tam cudem udało się nam dostać nocleg. Właścicielką pięknego niebieskiego domu okazała się bardzo wyluzowana Pani, która od progu proponowała nam zupę pomidorową. Co prawda nie skorzystaliśmy, ale poszliśmy do kuchni, gdzie siedziała para- jak się okazało również z Łodzi :-). Spędziliśmy bardzo miłe chwile delektując się ciepłą herbatą oraz przesympatycznym towarzystwem.

Dom oraz chatka, w której spaliśmy, zrobiły na nas ogromne wrażenie ze względu na swój niepowtarzalny klimat. Rankiem wszystko wydało się jeszcze piękniejsze i trochę żałowaliśmy, że nie zostajemy na dłużej. Jednak nie byłoby nam to na rękę, ponieważ mieliśmy rozległe plany wycieczki.

Wokół niebieskiego domku biegała wesoła gromadka psów, które domagały się czułości, zaś na parapetach okien wygrzewały się koty. Na terenie agroturystyki mieszkały także świnki wietnamskie, kozy oraz koń, z którym wiązały się zabawne historie. Chociażby taka, że lubi zjeść papierosy i wypić browarka. Niczego nieświadoma właścicielka rzekła „Nazywamy go Carmel, ale zupełnie nie wiem czemu turyści wołają na niego Koń Rafał” (kto widział ten wie o co chodzi 😉 ).

Mam nadzieję, że podoba Wam się mój wpis o sielskiej agroturystyce w pobliżu Zamku Moszna, którą serdecznie polecam!

Tymczasem zabieram Was na kolejna wycieczkę, tym razem do Kolorowych Jeziorek. Zapraszam 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *