Sielska agroturystyka w pobliżu Zamku Moszna

Zdecydowanie najlepiej odpoczywa mi się w obiektach noclegowych, które ulokowane są poza wielkimi miastami, w otoczeniu natury. Dziś chciałabym pokazać Wam nasze odkrycie jaką jest sielska agroturystyka w pobliżu Zamku Moszna 🙂

Sielski domek w pięknym otoczeniu

Po opuszczeniu pięknej twierdzy kierowaliśmy się do Burgrabic. Tam cudem udało się nam dostać nocleg- akurat grupa rowerzystów zrezygnowała z wynajmu ze względu na pogodę. Właścicielką pięknego niebieskiego domu okazała się bardzo wyluzowana babeczka, która od progu proponowała nam zupę pomidorową. Co prawda nie skorzystaliśmy, ale poszliśmy do kuchni, gdzie siedziała para- jak się okazało również z Łodzi.

Dom oraz chatka, w której spaliśmy, zrobiły na nas wrażenie ze względu na swój niepowtarzalny klimat. Rankiem wszystko wydało się jeszcze piękniejsze i trochę żałowaliśmy, że nie zostajemy na dłużej. Jednakże nie byłoby nam to na rękę ze względu na rozległe plany wycieczki.

Wokół niebieskiego domku biegała wesoła gromadka psów, które domagały się czułości. Na parapetach okien wygrzewały się koty. Były tam również świnki wietnamskie, kozy oraz koń, z którym wiązały się zabawne historie. Chociażby to, że lubi zjeść papierosy i wypić browarka. Niczego nieświadoma właścicielka rzekła „Nazywamy go Carmel, ale zupełnie nie wiem czemu turyści wołają na niego Koń Rafał” (kto widział ten wie o co chodzi 😉 ).

Mam nadzieję, że podoba Wam się mój wpis o sielskiej agroturystyce w pobliżu Zamku Moszna, którą serdecznie polecam!

Tymczasem zabieram Was na kolejna wycieczkę, tym razem do Kolorowych Jeziorek. Zapraszam 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *