Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem w Dobrzyniu nad Wisłą

W Dobrzyniu nad Wisłą znajduje się cudowne miejsce, gdzie znajdziemy ciszę i spokój w pięknym otoczeniu. Ponad to posłużyć może również za bazę wypadową, jeśli chcielibyśmy odwiedzić wspomniany wcześniej Toruń, Lipno czy nawet Ciechocinek. Mowa o agroturystyce Pod Zachrypniętym Kogutem. Ciekawi ? To zobaczcie sami :

Na dziedziniec prowadzi długa brzozowa alejka. Po prawej stronie mieści się polana dla koni, zaś po przeciwnej sad, a tam prawdziwa sielanka- stoły z krzesłami oraz… łóżka !

Nic, tylko rzucić się na łóżko i czytać książki, prawda ? 🙂 Blisko stąd nad Wisłę. Tuż za domem znajduje się taras z widokiem na rzekę. Kolejne doskonałe miejsce na relaks przy np. porannej kawie.

Agroturystyka dla szukających spokoju

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem to z pewnością miejsce dla osób, które szukają oderwania od codzienności, a przy okazji chcieliby obcować z naturą. Czujesz się wyczerpany ? Chcesz wyjechać, przemyśleć parę spraw? Potrzebujesz spokoju, by odnaleźć wenę? To jest zakątek dla Ciebie!

Nie wiem jak Wy, ale ja, mimo że przywykłam do zabieganego trybu zycia, często odczuwam potrzebę zrobienia sobie przerwy i zaszycia się w cichym miejscu. To wtedy najlepiej mi podejmować decyzje czy planować co dalej.

Jak tam Wasze plany urlopowe? Dokąd jedziecie w tym roku? Przede mną dwie podróże, obie za granicę, i jedna już za niecały miesiąc 🙂

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *