Aquapolis – aquapark w Złotych Piaskach

Zanim przeniesiemy się do innej nadmorskiej miejscowości, chciałabym pokazać Wam jeden z aquaparków, który odwiedziłam w Złotych Piaskach, a mianowicie Aquapolis . Pewnie zastanawiacie się po co chodzić na basen, skoro morze jest na wyciągnięcie ręki? Ano z co najmniej dwóch powodów: po pierwsze jeśli lubicie takie rzeczy jak: jacuzzi, zjeżdżalnie, wodospady itd. to jest to świetne miejsce do polecenia, a po drugie czemu nie spróbować czegoś nowego ?:)

DSCN6809

DSCN6832

Raj dla fanów zjeżdżalni

W Aquapolis bawiłam się doskonale! Niczym dziecko biegałam od jednej do drugiej zjeżdżalni. Pływałam również na pontonach i od czasu do czasu kładłam się nieopodal wodospadów, by w słońcu delektować się szumem wody. Wyobrażałam sobie wtedy, że jestem w jakimś bardzo dalekim, egzotycznym kraju 🙂 .

DSCN6850

DSCN6920

DSCN6854

DSCN6858

DSCN6861

Aquapark jest dość duży i ma wiele do zaoferowania. Znajdzie się tu miejsce dla małych dzieci, nastolatków jak i starszych osób. Przestrzeń jest duża oraz ciekawie zaaranżowana (np. rzymskie ruiny).  Uważam, że będąc w rejonach Złotych Piasków warto zajrzeć do Aquapolis, by przekonać się na własnej skórze jakie to jest super miejsce 😉

DSCN6886

DSCN6902

DSCN6918

DSCN6929

DSCN6938

DSCN6893

A teraz zabiorę Was do (mało)Słonecznego Brzegu

2 Comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *