Decyzja zapadła – będę prowadzić blog podróżniczy !

Podróże zawsze były moim hobby. Wiedziałam, że jeśli nie dostanę się na filologię fińską, to pójdę na Turystykę i Rekreację. Tak też się stało, pozostając moją wielką pasją, którą (póki co) nie żyję na co dzień, ale tak często jak się da 😉 Blog podróżniczy jest dla mnie przyjemnością, której oddaję się w każdej wolnej chwili! Ale jak to wszystko się zaczęło…?

Pomysł

Od dziecka noszę w sobie uczucie tęsknoty.. Często towarzyszyło mi ono podczas wyglądania przez okno, które prowadziło na Pałac Kultury, najpiękniej wyglądającym złocistym popołudniem. Zastanawiałam się wtedy co jest w jego okolicy, następnie co jest poza Warszawą, aż w końcu co jest za granicami Polski. Dziś już wiem, że emocje, które mną targały, były zwykłą chęcią wyruszenia, poszukiwania, zaspokojenia ciekawości i uspokojenia siebie. Niezmiernie pociąga mnie świat- jego rożnorodność w każdym tego słowa znaczeniu.

W kręgu wirtualnym istniałam już wcześniej – był blog o modzie alternatywnej, a następnie o Łodzi. Mimo to ciągle czegoś mi brakowało.. Pewnego dnia zrozumiałam, przeglądając stronę znajomej oraz oglądając programy podróżnicze, że to świat oraz podróżowanie po nim jest dla mnie najlepszą szkołą życia, poszukiwaniem siebie, a także spokojem dla mojej wiercącej się duszy. Dlatego właśnie zapragnęłam dzielić się tym, co widziałam, przeżyłam i doświadczyłam podczas wojaży, mając przy tym nadzieję, że zachęcę oraz zainspiruję innych do odbycia jakiejś wyprawy.

O czym jest blog Voyaga ?

Blog voyaga to dziecko zrodzone z połączenia moich pasji, jakimi są wspomniane wcześniej podróże oraz pisanie. Nieodłącznym elementem są oczywiście fotografie- ukazujące rzeczywistość dokładnie taką, jaka jest. Piszę o wszystkim, co z wojażami związane, choć nie tylko- na pewno znajdą się też posty uchylające rąbek tego, co bliskie mi poza ekspadami 😉 chętnie podzielę się ciekawymi przepisami, namiarami na obiekty, w których warto nocować, a nawet przemyśleniami dotykającymi różnych tematów.

Witaj Drogi Czytelniku 🙂

Fajnie, że trafiłeś/aś do moich skromnych internetowych czterech kątów 🙂 Mam nadzieję, że konstruktywnie spędzisz czas czytając mojego bloga. Będzie mi ogromnie miło, jeśli znajdziesz tu coś dla siebie :-). Gdybyś miał/a jakieś pytania, sugestie bądź uwagi, kieruj się do zakładki „Kontakt” 🙂 Ściskam mocno!

Agnieszka

 

2 Comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *