Jakie są plaże na Thassos

Jeśli widzieliście poprzedni wpis, w którym pokazałam pierwszą fotorelację ze szmaragdowej greckiej wyspy, mogliście być nieco rozczarowani. Dziś chcę Wam pokazać plaże na Thassos . Zapraszam!

Plaże na Thassos

Skala Prinos. Plaża w Skala Prinos znajduje się w sąsiedztwie portu, nieopodal którego mieszkałam. Zdecydowanie nie należy ona do najładniejszych brzegów morza, ponieważ jest zaśmiecona, kamienista i zupełnie nie ma w sobie nic egzotycznego. Nie polecam.

Limenaria. Plaża w Limenarii jest o stokroć ładniejsza od poprzedniej. Widać stąd prawdziwe niebańskie kolory wody, natomiast brzeg jest tak samo kamienisty co w Skala Prinos, a do tego znajduje się tu wiele hoteli.

Golden Beach. Zdecydowanie najpiękniejsza! A skąd jej nazwa ? Stąd, że w wodzie pływają drobinki mieniące się niczym złoty brokat. Cudnie to wygląda, lecz niestety nie jest uchwytne dla aparatu. Ogólnie Golden Beach jest miejscem bardzo obleganym przez turystów, ale nic dziwnego, ponieważ złota plaża zwyczajnie zachwyca! Co więcej brzeg morza jest piaszczysty i miły do spacerowania.

DSCN7730

DSCN7752

DSCN7784

DSCN7741

1

DSCN7755

I to na tyle jeśli chodzi o plaże na Thassos . Miłego dnia !

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *