O mnie

Cześć, jestem Agnieszka 🙂

a to mój blog o podróżach. Miło mi, że tu zaglądasz!

Jestem rodowitą Warszawianką, która porzuciła życie w stolicy najpierw na rzecz Belfastu (2006/2007), potem Krakowa (2012/2013), a następnie Łodzi (2013), w której obecnie mieszkam. Na co dzień pracuję w międzynarodowej korporacji (nie związanej z turystyką), a dzień spędzony za biurkiem odreagowuję uprawiając sport.

Podróżowałam od dziecka, jednak dopiero kilka lat temu przerodziło się to w prawdziwą pasję, której poświęcam każdą wolną chwilę. Bo podróżowanie to już nie tylko wyjazdy, ale także treści i informacje zawarte na blogu, ozdobione w fotografie oraz uwiecznione w postaci filmu.

Chcę podzielić się z Tobą tym, co widziałam. Podpowiedzieć jak zorganizować podróż, co warto zobaczyć i spróbować. Zainspirować oraz zmotywować do tego, aby po prostu zacząć podróżować, gdyż podróże to najlepsza szkoła życia.

Co więcej, moją misją jest odczarowanie złego uroku Łodzi pokazując jej atuty oraz nietuzinkowe i ciekawe oblicze.

Mam nadzieję, że spędzisz tu miłe chwile, ładując się pozytywną energią oraz apetytem na podróżowanie.

Travel with me!

Odwiedzone kraje :

Europa: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia Północna, Litwa, Niemcy, San Marino, Słowacja, Szkocja, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy

Afryka: Mauritius

Azja: Indonezja (Bali), Izrael