O mnie

Cześć, jestem Agnieszka 🙂

a to mój blog o podróżach po świecie. Miło mi, że tu jesteś!

Jestem rodowitą Warszawianką, która porzuciła życie w stolicy najpierw na rzecz Belfastu (2006/2007), następnie Krakowa (2012/2013), a potem Łodzi (2013), w której obecnie mieszkam. Na co dzień pracuję w międzynarodowej korporacji (nie związanej z turystyką), a dzień spędzony za biurkiem odreagowuję na siłowni.

Podróżowałam od dziecka, jednak dopiero kilka lat temu przerodziło się to w prawdziwą pasję, której poświęcam każdą wolną chwilę. Bo podróżowanie to już nie tylko wyjazdy, ale również historia spisana na blogu, ozdobiona w fotografie oraz uwieczniona w postaci filmu.

Chcę podzielić się z Tobą tym, co widziałam. Podpowiedzieć jak zorganizować podróż. Co zobaczyć. Zainspirować oraz zmotywować do tego, by zobaczyć piękno tego świata i zrozumieć, że „inne” jest równie ciekawe oraz interesujące.

Mam nadzieję, że spędzisz tu miłe chwile, ładując się pozytywną energią oraz apetytem na podróżowanie 🙂

Travel with me!

Odwiedzone kraje :

Europa: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia Północna, Litwa, Niemcy, San Marino, Słowacja, Szkocja, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy

Afryka: Mauritius

Azja: Indonezja (Bali), Izrael

 

Mój sprzęt :