O mnie

Cześć, jestem Agnieszka 🙂

a to mój blog o podróżach. Miło mi, że tu zaglądasz!

Jestem rodowitą Warszawianką, która porzuciła życie w stolicy najpierw na rzecz Belfastu (2006/2007), potem Krakowa (2012/2013), a następnie Łodzi (2013), w której obecnie mieszkam. Na co dzień pracuję w międzynarodowej korporacji (nie związanej z turystyką), a dzień spędzony za biurkiem odreagowuję uprawiając sport.

Podróżowałam od dziecka, jednak dopiero kilka lat temu przerodziło się to w prawdziwą pasję, której poświęcam każdą wolną chwilę. Bo podróżowanie to już nie tylko wyjazdy, ale także treści i informacje zawarte na blogu, ozdobione w fotografie oraz uwiecznione w postaci filmu.

Chcę podzielić się z Tobą tym, co widziałam. Podpowiedzieć jak zorganizować podróż, co warto zobaczyć i spróbować. Zainspirować oraz zmotywować do tego, aby po prostu zacząć podróżować, gdyż podróże to najlepsza szkoła życia.

Co więcej, moją misją jest odczarowanie złego uroku Łodzi pokazując jej atuty oraz nietuzinkowe i ciekawe oblicze.

Mam nadzieję, że spędzisz tu miłe chwile, ładując się pozytywną energią oraz apetytem na podróżowanie.

Travel with me!

Odwiedzone kraje :

Europa

Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia Północna, Litwa, Niemcy, San Marino, Słowacja, Szkocja, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy

Afryka

Mauritius

Ameryka Północna

 Kuba

Azja

 Indonezja (Bali), Izrael