Burgrabice Niebieski Domek w pobliżu Zamku Moszna

Zdecydowanie najlepiej odpoczywa mi się w obiektach noclegowych, które ulokowane są w otoczeniu natury, poza wielkimi miastami. Dziś chciałabym pokazać Wam moje odkrycie, a mianowicie Burgrabice Niebieski Domek w pobliżu Zamku Moszna. Zapraszam na recenzję!

Agroturystyka Niebieski Domek

Agroturystyka Niebieski Domek

Burgrabice Niebieski Domek w pobliżu Zamku Moszna

Po opuszczeniu pięknej twierdzy, jaką jest rzeczony Zamek Moszna, kierowaliśmy się do Burgrabic. To właśnie tam, cudem, udało się nam znaleźć nocleg. Właścicielką pięknego niebieskiego domu okazała się bardzo wyluzowana Pani, która od progu zaproponowała nam zupę pomidorową. Co prawda, nie skorzystaliśmy, ale poszliśmy do kuchni, gdzie siedziała para- jak się okazało również z Łodzi :-). Spędziliśmy bardzo miłe chwile delektując się ciepłą herbatą oraz przesympatycznym towarzystwem.

Agroturystyka Niebieski Domek Burgrabice

Agroturystyka Niebieski Domek Burgrabice

Agroturystyka Niebieski Domek Burgrabice

Agroturystyka Niebieski Domek Burgrabice

Dom oraz chatka, w której spaliśmy, zrobiły na nas ogromne wrażenie ze względu na swój sielski klimat. Rankiem wszystko wydało się jeszcze piękniejsze i trochę żałowaliśmy, że nie zostajemy na dłużej. Jednak nie byłoby nam to na rękę, ponieważ mieliśmy rozległe plany wycieczki.

Wokół niebieskiego domku biegała wesoła gromadka psów, które domagały się czułości, zaś na parapetach okien wygrzewały się koty. Na terenie agroturystyki mieszkały także świnki wietnamskie, kozy oraz koń, z którym wiążą się zabawne historie. Chociażby taka, że lubi zjeść papierosy i wypić browarka. Niczego nieświadoma właścicielka rzekła „Nazywamy go Carmel, ale zupełnie nie wiem czemu turyści wołają na niego Koń Rafał” (kto widział serię na youtube, ten wie o co chodzi 😉 ).

Mam nadzieję, że spodobał Wam się mój wpis o sielskiej agroturystyce w pobliżu Zamku Moszna.

Namiar na domek.

Komentarze do “Burgrabice Niebieski Domek w pobliżu Zamku Moszna”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.