Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem nad Wisłą

W Dobrzyniu nad Wisłą znajduje się agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem- iście sielskie miejsce, w którym znajdziemy ciszę i spokój. Ponad to, jest stamtąd blisko do Torunia, Lipna czy nawet Golubia-Dobrzyń. Zapraszam na recenzję agroturystyki.

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem nad Wisłą

Agroturystyka Pod Zachrypnięty Kogutem w Dobrzyniu nad Wisłą

Na dziedziniec prowadzi długa brzozowa alejka. Po prawej stronie mieści się polana dla koni, zaś po przeciwnej sad, a tam prawdziwa sielanka- stoły z krzesłami oraz łóżka! Wprost cudowne miejsce do odpoczynku, kiedy pogoda sprzyja.

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem

Nic, tylko rzucić się na łóżko i czytać książki, prawda ? 🙂 Poza tym, agroturystyka znajduje się nad Wisłą. Co więcej, tuż za domem znajduje się taras z widokiem na rzekę. Kolejne doskonałe miejsce na relaks przy porannej kawie, tudzież herbacie.

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem

Agroturystyka Pod Zachrypnięty Kogutem – nocleg w Kujawsko-Pomorskim

Agroturystyka Pod Zachrypniętym Kogutem to z pewnością miejsce dla osób, które szukają oderwania od codzienności, a przy okazji chcieliby obcować z naturą. Może czujesz się wyczerpany? Chciałbyś gdzieś wyjechać, przemyśleć parę spraw? Potrzebujesz spokoju, aby odnaleźć wenę? W takim wypadku, to jest zakątek dla Ciebie!

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Nie wiem jak Wy, ale ja, mimo że przywykłam do zabieganego trybu życia, często odczuwam potrzebę zrobienia sobie przerwy i zaszycia się w cichym miejscu. To wtedy najlepiej mi podejmować decyzje czy planować co dalej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.