O mnie

Witaj 🙂 Miło mi, że tu zaglądasz!

Kim jest Voyaga?

Mam na imię Agnieszka i z pochodzenia jestem Warszawianką, jednak od 2013 roku stacjonuję w Łodzi. Wcześniej mieszkałam w Belfaście, w Irlandii Północnej (2006-2007) oraz w Krakowie (2012-2013).

Ukończyłam studia o kierunku Turystyka i Rekreacja jako magister (programowanie i organizacja ruchu turystycznego). Na co dzień pracuję na etacie, piszę artykuły na blog oraz prowadzę Instagram, a podróżuję wykorzystując urlop oraz pozostałe dni wolne od pracy. Biegle komunikuję się w języku angielskim, a dodatkowo uczę się języka fińskiego. Co więcej, interesuję się słowiańskimi wierzeniami oraz tradycjami.

Moje hobby to fotografia, czytanie książek, blogowanie, górskie wędrówki i oczywiście poszukiwanie ciekawych miejsc oraz atrakcji nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Kolekcjonuję książki oraz minerały.

O blogu Voyaga.pl

Moją misją jest promowanie Łodzi oraz Województwa Łódzkiego poprzez prezentowanie znajdujących się w nich miejsc i atrakcji.

Oprócz tego, na moim blogu znajdziesz wiele praktycznych wskazówek na temat organizacji wyjazdów na własną rękę, listy oraz opisu najciekawszych atrakcji turystycznych. W moich artykułach polecam też sprawdzone przeze mnie bazy noclegowe, restauracje oraz podsuwam pomysły na jednodniowe wycieczki po Polsce.

Proszę, rozgość się w moich internetowych 4kątach 🙂

Odwiedzone kraje (31) :

Afryka

Egipt, Mauritius

Azja

Filipiny (Palawan), Indonezja (Bali), Izrael

Europa

Anglia, Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia Północna, Litwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Szkocja, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy

Karaiby

 Curacao, Kuba

Korona Gór Polski (14/28):

Łysica (614 m n.p.m.), Ślęża (718 m n.p.m.), Skopiec (719 m n.p.m.), Kłodzka Góra (757 m n.p.m.), Chełmiec (851 m n.p.m.), Waligóra (933 m n.p.m.), Skalnik (945 m n.p.m.), Jagodna (985 m n.p.m.), Kowadło (988 m n.p.m.), Wielka Sowa (1 014 m n.p.m.), Orlica (1084 m n.p.m.), Rudawiec (1112 m n.p.m.), Śnieżnik (1424 m n.p.m.), Śnieżka (1603 m n.p.m.)