Plaże El Nido na Palawanie, na Filipinach

Plaże w El Nido na Palawanie robią wrażenie, ale pod warunkiem, że jest słoneczna pogoda. Niestety, ja w tamtym rejonie przebywałam akurat w okresie, kiedy na Filipinach panował tajfun, przez co nie mogłam w pełni nacieszyć się urokiem niektórych plaż. Jednak mimo wszystko, udało mi się zobaczyć kilka urokliwych nadbrzeży, o czym przekonacie się w niniejszej notatce. Zapraszam!

Plaże w El Nido

Duli Beach

Jest to plaża o szerokim brzegu z rosnącymi wzdłuż palmami. Co więcej, jest tam kilka małych punktów, w których można napić się i zjeść. Poza tym na plaży znajdziemy także huśtawki i pole do gry w siatkówkę. Jest także parking.

Wstęp na Duli beach jest płatny w pogodne dni.

Nacpan Beach

Równie urokliwa i ładna co Duli Beach, choć nieco bardziej rozwinięta pod kątem turystycznym. Otóż oprócz miejsc z jedzeniem, znajdziemy tam także salony masażu, a nawet bazy noclegowe, usytuowane niemal przy samej plaży.

Podobnie jak powyżej, wstęp na Nacpan beach jest płatny w pogodne dni.

Corong Corong

To plaża, którą poznałam najlepiej, ponieważ na niej znajdował się domek, w którym nocowałam przez cały pobyt na Palawanie, w El Nido. Co prawda, nie jest to brzeg rodem z katalogów o rajskich miejscach na Ziemi, niemniej jego urok tkwił w tym, że tam można było najbardziej wtopić się w życie codzienne mieszkańców wyspy. 

Marimegmeg i Las Cabanas

Dwie sąsiadujące ze sobą plaże, które są typowo turystycznymi miejscami. Doskonale rozwinięta sieć restauracji, knajp, sklepów, a także szeroki wachlarz rozrywki: od sportów wodnych po tyrolkę.

Najpiękniejsze plaże Island Hopping

Oprócz brzegów w El Nido, chciałabym Wam także zaprezentować według mnie najpiękniejsze plaże, które można zobaczyć podczas wycieczek Island Hopping. Oto moje TOP 5:

Pinagbuyutan

Snake Island

Entalula Island

Entalula Island

Secret Lagoon

Paradise

Natnat beach

I co sądzicie o plażach na Palawanie?

______________________________

Moje inne posty o Filipinach:

Summary
Plaże El Nido na Palawanie, na Filipinach
Article Name
Plaże El Nido na Palawanie, na Filipinach
Description
Plaże w El Nido - zobacz zestawienie najpiękniejszych wybrzeży na Palawanie, na Filipinach oraz dowiedziedz się, jak na nie dotrzeć.
Author

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.