Bali – wodospady, które musisz zobaczyć!

To były zdecydowanie najpiękniejsze miejsca, które widziałam dotychczas. Wodospady na Bali. Widok tryskającej z góry wody wprawił mnie w zachwyt- niczym dziecko brnęłam po ostrych i śliskich kamieniach, byle tylko stanąć jak najbliżej tych cudów natury. Na szczęście wokół nie było praktycznie żadnych ludzi, zatem mogłam poczuć się swobodnie (zależało mi by zobaczyć mniej popularne zakątki tej części wyspy), a nawet samotnie… Nie sądziłam, że spędzę tam tak dużo czasu, a jednak. To były tak magiczne miejsca, że nawet nie spostrzegłam ile czasu minęło. Zresztą, czy sami moglibyście oprzeć się takim widokom ?

Wodospady na Bali

Przypomnę, że zejście nad wodospady znajduje się na prywatnym terenie, a przynajmniej oficjalnie. Właściciele oferowali swojego (płatnego) przewodnika, natomiast nasz kierowca- Steven dogadał się z nimi i sam poprowadził do celu.

Wodospady na Bali

WODOSPAD LEMUKIH

WODOSPAD LEMUKIH

Niestety, nie wszystkie zdjęcia wyszły wyraźnie, ale jak się domyślacie, tryskała woda, a poza tym było wilgotno.

WODOSPAD LEMUKIH

WODOSPAD LEMUKIH

WODOSPAD LEMUKIH

WODOSPAD LEMUKIH

WODOSPAD LEMUKIH

Wodospad Sekumpul

Wodospad Sekumpul

I jak Wam się podoba ? 🙂

Przemoknięta jak kura, ale szczęśliwa niczym dziecko, wspinałam się z powrotem do miejsca, gdzie zaparkowaliśmy samochód. Właściciele jeszcze mnie ugościli herbatą i ciasteczkiem, co było bardzo miłe. Chwilę porozmawialiśmy, a potem czas było ruszać w drogę powrotną, a potem szykować się na kolejny długi dzień wycieczek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.